Oturum Aç

Saklıköy Çalgan Restaurant – Çankaya – ANKARA Düğün Salonu, Kır Düğünü

Çalgan Et Lokantası

Saklıköy Çalgan Restaurant olarak doğa ile baş başa bir ortam sunduğumuz lokantamızda, cennetten bir köşe misali sizi şehrin kalabalığı ve gürültüsünden uzaklaştırıyoruz. Bu cennet mekanda günlük olarak hizmet vermek ile beraber, yemekli toplu organizasyonlara da ev sahipliği yapıyoruz.
Bu cennet köşesinde düğün, nişan veya nikah sonrası yemeği verebilir ve aynı zamanda düğün dış çekiminizi kademeli bahçe alanlarında gerçekleştirerek enfes güzellikle organik bir albüm oluşturabilirsiniz. Düğün ve dış fotoğraf ve video çekiminizi aynı mekanda gerçekleştirmek onca koşturmanız içinde, sizin için çok faydalı bir vakit tasarrufu anlamına geliyor. Açık alanın kapasitesi 300-400 kişi bulunduğunu belirtmekte yarar görüyoruz.
Saklıköy Çalgan Restaurant‘ta halihazırda restoran hizmetleri verdiğimiz için yiyecek konusunda fazlaca tecrübeliyiz, bu sebeple memnun kalacağınızdan eminiz. Menüler arasından geçişler yaparak size en iyi şekilde hitap eden ikram dizisini oluşturabilir, davetlilerinize hem görsel bir şölen hem de en üst düzeyde damak zevki tattırabilirsiniz.
Çocuklarınız için hazırlamış olduğumuz oyun parkında onlar eğlenirken siz kuş cıvıltıları ile şelale sesinde davetinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Böyle büyük bir tesise büyük de bir otopark gerekirdi tabii ki. 500’ün üzerinde araç alabilen otoparkımızı tüm misafirlerimiz ücretsiz olarak kullanabiliyorlar.
Düğün öykünüzün en iyi tamamlayıcısı Saklıköy Çalgan Restaurant’ı olacak.

Genel Özellikler

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu) 50-100 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi) 50-80 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu )Kokteyl Servisimiz Yoktur

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi) Kokteyl Servisimiz Yoktur

Davet Alanları: Açık ve kapalı alan

Mekan Özellikleri: Açılır kapanır tavan, Çim alan, Havuz başı, Bahçe, Kolonsuz salon, Teras, Balkon, Orman içinde, Yüksek tavan

Manzara: Bahçe manzaralı, Şehir manzaralı, Doğa manzaralı, Orman manzaralı, Tarihi yerler

Kapasite

Yemekli Kapasite: 300-400

Açık Hava Kapasitesi: 300-400

Kokteyl Kapasitesi: 300-400

Kapalı Alan Kapasitesi: 300-400

Otopark Araç Kapasitesi: 150-250

Genel Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor? 24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor? 24:00

Özel menü seçenekleriniz neler? Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler? Evcil hayvan kabul edilmiyor

Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Doğum günü, Nişan, Kına, Parti, Kurumsal etkinlikler, Bayi toplantısı, Baby shower, Mezuniyet törenleri, Sünnet düğünü, Davet ve resepsiyon

İletişim Yetkili

Yunus Demirci

Berk Akıncı

Özellikleri

Video

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Paranın Değeri
Konum
Temizlik

Doğrulanmış İlan

1997 yılında kurularak hizmet vermeye başladığımız ilk günden beri büyük bir özveri ile çalışıyoruz ve işimizi severek yapıyoruz. 11 dönümlük arazi üzerine kurduğumuz Çalgan Et Lokantası Ankara’da yaşayan veya belirli bir süreliğine şehrimizi ziyaret eden herkese hizmet ediyor. Doğa ile baş başa bir ortam sunduğumuz lokantamızda, cennetten bir köşe misali sizi şehrin kalabalığı ve gürültüsünden uzaklaştırıyoruz. Bu cennet mekanda günlük olarak hizmet vermek ile birlikte, yemekli toplu organizasyonlara da ev sahipliği yapıyoruz.

ADRES
Yenimahalle Ankara TR, Ümitköy - Alacaatlı Köyü Yolu No:1, 06810 Çankaya/ANKARA

TEL: 0533 480 06 07

İletişim bilgilerini görmek için lütfen acın.

Bildirim Gönder

Hangi yolla iletişime geçilsin?