Oturum Aç

İncek Arena – Gölbaşı – ANKARA Düğün Salonu, Kır Düğünü

İncek Arena

Yanlız Ankara’nın değil, Türkiye’nin bile en seçkin ve perstijli davet mekanlarından biri olan İncek Arena‘yı uzun yıllardır siz değerli konuklarımız ile buluşturuyoruz.Oturma düzeninde 1.000 kişilik, kokteyl düzeninde ise 2.000 kişilik konuk ağarlama kapasitesi ile İncek Arena Ankara’nın en geniş hacme sahip balo salonlarından bir tanesi kusursuz ve masalsı düğünleri başarı ile düzenlediğimiz mekanımız aynı zamanda ülkemizin ilk üzeri tamamen açılıp kapanabilen davet alanı olma özelliğini de gösteriyor.Havuz başında çim alanda veya terası olan bir balo salonunda hayal ettiğiniz düğünü birlikte hayata geçirebiliriz.

Hayallerinizde yaşattığınız kır düğününü yaşayacağınızı vaat eden İncek Arena Düğün Salonu ile mutlaka tanışmanızı öneriyoruz.Her geçen gün kendimizi daha çok geliştirmeye çalışan bir firmayız. Karşılaştığımız her çiftte farkı bir şeyler öğrenerek tecrübemizi arttırıyoruz. Taleplerinizi eksiksiz bir şekilde yerine getirmeye çalışarak sadece sizin için en iyi olanı sunuyoruz.
İncek Arena, Gölbaşı’nda hizmet veren davet alanları içerisinde farkını gerçekleştirdiği organizasyonlar ile gözler önüne seriyor. Muhteşem konseptiyle özel günleri unutulmaz kılan mekan düğün, nişan, kına gecesi ve sünnet düğünü organizasyonlarının en popüler adresleri arasında yer alıyor. Doğum günü, baby shower ve mezuniyet kutlamalarının da gerçekleştirildiği mekan kurumsal etkinler için de hizmet veriyor. Açılış, bayi toplantısı, lansman ve şirket yemeği gibi organizasyonlarda büyük bahçesi, havuz başı konsepti veya geniş salonunda hizmet veren mekan gerek teknik donanımı gerekse deneyimli kadrosuyla hayranlık uyandırıyor.
Yüksek tavanlar, doğanın eşsiz manzarası ve çimen kokuları arasında ferahlatıcı bir atmosfere sahibiz. Tavana astığımız avizelerle ışıklandırmayı yapıyor yine aynı şekilde tavandan tavana tüllerle süslemeler yaparak çok şirin bir görünüm elde ediyoruz. Yuvarlak masalarımızı şık sandalyelerimiz ile çevreliyor üzerlerini tüllerle sarıyoruz. Çiçekler, şamdanlar, minik ışıklar ile de ortamın ambiyansını oluşturuyoruz. Kır bahçesi olduğumuz için mekan içerisinde çiçekleri bol bol kullanıyoruz.
İncek Arena hakkında daha detaylı bilgi öğrenmek ve fiyat tekliflerini değerlendirmek için iletişim bilgileri ile irtibat sağlayabilirsiniz.

Genel Özellikler

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu) 100-150 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi) 80-100 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)50-80 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)30-50 TL

Davet Alanları: Açık ve kapalı alan

Mekan Özellikleri: Açılır kapanır tavan, Çim alan, Havuz başı, Şehir merkezinde, Yüksek tavan, Balkon, Teras

Manzara: Şehir manzaralı

Kapasite

Yemekli Kapasite: 750-1.000

Konaklama Kapasitesi Konaklama imkanı yok

Açık Hava Kapasitesi: 750-1.000

Kokteyl Kapasitesi:  1.000-2.000

Kapalı Alan Kapasitesi:  750-1.000

Otopark Araç Kapasitesi:  150-250

Genel Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor?  22:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?  23:30

Özel menü seçenekleriniz neler?  Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?  Evcil hayvan kabul edilmiyor, Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?  Açılışlar, Doğum günü, Nişan, Baby shower, Kına, Parti, Bayi toplantısı, Kurumsal etkinlikler, Davet ve resepsiyon, Mezuniyet törenleri, Sünnet düğünü

Nasıl gelinir?  İncek Bulvarı üzerinde Atılım Üniversitesini geçtikten sonra çevreyolu istikametine doğru 1 km ilerde

İletişim Yetkili

Kenan Ulucan
Yılmaz Ulucan

Özellikleri

Video

Konum

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Paranın Değeri
Konum
Temizlik

Doğrulanmış İlan

Firma Adı: İncek Arena

İncek Arena

Tüm organizasyonlarınızın unutulmayacak anlara dönüşmesini sağlamak sizin elinizde..Bireysel ve kurumsal tüm etkinliklerde istekleriniz doğrultusunda farklı çözümler yaratıyor, size özel hizmetler sunarak hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.Bu yoğun iş temposunda işinizi kolaylaştırmak, profesyonel kadrosuyla ve tecrübesiyle konuklarına davetler planlamayı ve yaşatmayı amaçlarız. Organizasyon anı değil öncesindeki tüm süreçte her ayrıntısı sizler için düşünüp planlıyoruz.En özel günlerinizde ve en özel zamanlarınızda yanınızdayız, bu mutlu gününüzde sizlere sadece anı yaşamayı bırakıyoruz.

ADRES
İncek, Türkan Şoray Cd. D:No: 4, 06830 Gölbaşı/Ankara

TEL: 0312 442 73 62

İletişim bilgilerini görmek için lütfen acın.

Bildirim Gönder

Hangi yolla iletişime geçilsin?