Oturum Aç

Gölsesi Restaurant – Sincan – ANKARA Düğün Salonu, Kır Düğünü

Akman Nikah ve Balo Salonu

Göl ve havuz manzaralı eşsiz bir mekanda unutulmaz bir organizasyona imza atmak ister misiniz? Uzun zamandır hayalini kurduğunuz düğün gününüzde kaliteli bir hizmet almak ve gecenin sonunda buradan yüzünüzde tebessümlerle ayrılmak için tüm çiftlerimizi Gölsesi Restaurant’a bekliyoruz.Gölsesi Restaurant ayrıcalığını her detayda yaşamak için ne bekliyorsunuz?
Açık ve kapalı alanları sayesinde mucizevi güzellikteki düğünlere imza atacaksınız. Organizasyon sektörünün büyümesi ve gelişmesi ile fark yaratan ve profesyonel hizmetlere ihtiyaç artmıştır.Gölsesi Restaurant bu ihtiyaca cevap verecek şekilde uzman danışmanlar eşliğinde, profesyonelliği ve kalitesiyle her organizasyonunda fark yaratmayı başarmıştır.

Farklı bir tasarıma sahip salonumuzda düğününüz için yeterli kapasiteyi bulabiliyorsunuz. Masaların yerleşimi konusunda sizi özgür bırakıyoruz. Bu gece sizin en özel geceniz, isteğiniz doğrultusunda rüya gibi bir düğüne imza atmak ise bizim işimiz.
Ayrıca havuz başı davet alanının üzerini kaplayan tente yardımıyla sürpriz hava koşullarının riski de ortadan kalkmış oluyor. Ankara’nın en büyük ve modern parklarından birinin içinde yer edinen Gölsesi Restaurant konumuyla davetlilere çok çeşitli olanaklar sunuyor..

Bu özel anlarınızı ölümsüzleştirecek bir fotoğrafçı ekibi gece boyunca yanınızda olarak en güzel ve doğal anlarınızı kaydediyor. Hem canlı yayın yapan hem de fotoğraflarınızı çeken fotoğrafçımızın alanında uzman olduğunu ve bu tarz gecelerde sayısız kez yer aldığını söyleyebiliriz.
Ankara’da kusursuz bir düğün için doğru yerdesiniz. Gölsesi Restaurant hakkında daha detaylıı bilgi almak isterseniz iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kaliteyi uygun fiyatlara yaşamak için sizleri salonumuza bekliyoruz…

Genel Özellikler

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu) 50-100 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi) 50-80 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu) 30-50 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL

Davet Alanları: Açık ve kapalı alan

Mekan Özellikleri: Bahçe, Balkon, Çim alan, Göl kenarında, Havuz başı, Kolonsuz salon, Şehir merkezinde, Teras, Yüksek tavan

Manzara: Ada manzaralı, Göl manzaralı, Park manzaralı, Şehir manzaralı, Kır manzaralı, Bahçe manzaralı, Doğa manzaralı

Kapasite

Yemekli Kapasite:  1.000-2.000

Konaklama Kapasitesi:  Konaklama imkanı yok

Açık Hava Kapasitesi:  1.000-2.000

Kokteyl Kapasitesi:  1.000-2.000

Kapalı Alan Kapasitesi:  200-300

Otopark Araç Kapasitesi:  500-750

Genel Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor?  22:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?  23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?  Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?  Alkol servisi yok, Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kına, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Nasıl gelinir? METRO; harikalar diyarı istasyonu. Kızılay; 520 521 nolu otobüsler. Sıhhıyeden 514,515,504,557 nolu otobüsler. Araçla; optimum avm den sonra 2 alt geçit -ilk ışıklar-üst geçitten sonra ilk sağ ve 11. giriş kapısı nikah salonu

İletişim Yetkili

Faysal Akman

Gülden Şirin

Gamze Özdemir

Erdoğan Akman

Özellikleri

Video

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Paranın Değeri
Konum
Temizlik

Doğrulanmış İlan

Firma Adı: Gölsesi Restaurant

Gölsesi Restaurant

Gölsesi görüşmenin yapıldığı ilk günden başlayarak organizasyon sonuna kadar konusunda uzman danışmanlar eşliğinde her organizasyonda fark yaratmayı başarmaktadır.Çok amaçlı salonlarımızda ; Toplantı, Seminer, Kongre, Konferans, Sergi, Firma Tanıtım Yemekleri, Bayii Toplantıları, Özel Nikah Töreni, Kokteyl, Özel Gün ve Geceler, Mezuniyet Baloları, Düğün Davet organizasyonları, gibi her türlü hizmet talebinde her ihtiyaça uygun çok amaçlı salonları ve konusunda uzman personeli ile birlikte ayrıcalıklı hizmetler veriyoruz..

ADRES
Yunus Emre, 5 Nolu Giriş, 06933 Etimesgut/Sincan/Ankara

TEL: 0312 273 68 68

İletişim bilgilerini görmek için lütfen acın.

Bildirim Gönder

Hangi yolla iletişime geçilsin?