Oturum Aç

Göl Seyir Gölbaşı Kır Bahçesi – Gölbaşı – ANKARA Düğün Salonu, Kır Düğünü

Gölseyir

Bugüne kadar düzenlediğimiz davetlerde konuklarınızın memnuniyetini sağlamak için oldukça titiz bir şekilde çalıştık. Göl Seyir Kır Bahçesi Ankara’da tatlı telaşınıza ortak olduğumuz davetlerinizde en şık ve konforlu ortamı konuklarınıza sunuyoruz. Düğününüzü planlama sürecinde pek çok farklı detay ile aynı anda ilgilenmeniz gerektiğini biliyoruz. Bu sebeple bu süreçte ihtiyaç duyacağınız her konuda yardımcınız olabiliriz.
Göl Seyir Kır Bahçesi’nin kendine ait organizasyon ve sahne ekibi bulunmaktadır. Bu sayede hayatınızın bu en özel günü olan düğün kutlamanızı tam da hayallerinizdeki gibi burada gerçeğe dönüştürebilirsiniz.
Yüksek sayıda davetliye sahip etkinliklerinize ev sahipliği yapabildiğimiz mekanımızda 1000-2000 arasında konuğunuzu ağırlayabiliriz.

Bu kapasite dahilinde gecenize katılacak misafirleriniz için özel oturma düzenleri hazırlayabiliyoruz.
Sahip olduğumuz gelişmiş ses ve sahne sistemleri ile birlikte en sevdiğiniz şarkılara gece boyunca eşlik edebilirsiniz. Konuklarınız ile birlikte rahatça eğlenebilmeniz için masalarımız arasında gerekli boşluğu bırakıyoruz ve aynı zamanda geniş de bir dans pistine sahibiz.
Göl Seyir Kır Bahçesi, kına, nişan, düğün, sünnet, mezuniyet töreni, baby shower ve her türlü kurumsal etkinliğin profesyonel olarak gerçekleştirilebileceği mekandır.

Muhteşem göl manzarası ve yemyeşil çevre düzenlemesi eşliğinde, masal gibi bir kır düğünü mekanı arıyorsanız, Göl Seyir Kır Bahçesi size yeter.
Hayatınızın en önemli günlerinden birini unutulmaz kılmak için sabırsızlandığımız mekanımızda davetinizi hayata geçirmek istiyorsanız bize ulaşmak çok kolay. İletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle iletişime geçebilir ve fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Genel Özellikler

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu) 50-100 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi) 30-50 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu) 30-50 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL

Davet Alanları: Açık ve kapalı alan

Mekan Özellikleri: Bahçe, Çim alan, Göl kenarında

Manzara: Göl manzaralı

Kapasite

Yemekli Kapasite: 1.000-2.000

Açık Hava Kapasitesi: 1.000-2.000

Kokteyl Kapasitesi: 2.000-3.000

Kapalı Alan Kapasitesi: 500-750

Otopark Araç Kapasitesi: 250-500

Genel Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor? 24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor? 24:00

Özel menü seçenekleriniz neler? Çocuklara özel, Diyabet, Kosher, Vegan, Vejetaryen

Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Nasıl gelinir? Ankara’dan Kızılaydan ve Konya yolu üzerinden toplu taşıma var.

İletişim Yetkili 

Melike Gürleyik

Demet Aktaş

Özellikleri

Video

Konum

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Paranın Değeri
Konum
Temizlik

Doğrulanmış İlan

Ankara’da muhteşem bir göl manzarası eşliğinde değerli dostlarınız ve akrabalarınızı ağırlayacağınız düğününüz için Göl Seyir Gölbaşı Kır Bahçesi’ne davetlisiniz. Yıllardan beri en güzel günlerinizde düzenlediğiniz düğün, nişan ve kına gecesi gibi organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyoruz. Göl Seyir Kır Bahçesi, Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde, açık ve kapalı alanları bulunan, leziz menü seçeneklerine sahip bir restoran ve düğün salonudur.

ADRES
Karşıyaka Mahallesi, Haymana Yolu Blv. No:166, 06830 Gölbaşı/Ankara

TEL: 0553 100 17 20

İletişim bilgilerini görmek için lütfen acın.

Bildirim Gönder

Hangi yolla iletişime geçilsin?