Oturum Aç

Çınar Kasrı – Gölbaşı – ANKARA Düğün Salonu, Kır Düğünü

Çınar Kasrı

Ankara İncek’te 5000 m2lik bir alana sahip kır bahçemiz, doğanın ve zarafetin modern fırça darbeleri ile zenginleştirildiği rüya gibi bir mekan. Modern görünümüyle ön plana çıkan Çınar Kasrı’nda hayalinizdeki düğünü yaşama fırsatı bulacaksınız.
Çınar Kasrı Ankara nişan, kına ve düğün gibi organizasyonlarınızı en ince ayrıntısına kadar özenle gerçekleştirmek için tecrübeli ekibiyle hizmet veriyor. Kır bahçemizde oturma düzeninde 1500 kişi, kokteyl düzeninde ise 2000 kişiye kadar konuğunuzu rahatlıkla ağırlayabiliyoruz. İç mekanımızda oturma düzeni 250 kişiye, kokteyl düzeni ise 800 kişiye kadar hizmet verebilmektedir.

Bu sebeple tüm sevdiklerinizi gönül rahatlığıyla mekanımıza davet edebilirsiniz.
Mekanımızda gerçekleştireceğiniz organizasyonların detayları için pek çok seçenek sunmaktayız. Salonumuz sadece kapalı değil, aynı zamanda açık alanda da sizlere hizmet vermektedir. Ayrıca bir yandan bahçe manzaralı olan Çınar Kasrı’nda büyük bir teras da bulunmaktadır. Bu sebeple misafirleriniz temiz hava almak istediklerinde terasımızı ya da çim bahçemizi ziyaret edebilirler.
Tecrübeli çalışma arkadaşlarımızla siz değerli çiftlerimizin ve misafirlerinizin her ihtiyacını karşılamaya çalışıyoruz. Bir sorunla karşılaştığınızda veya herhangi bir talebiniz olduğunda hiç çekinmeden bu ekibimizden yardım da isteyebiliyorsunuz.
Özellikle kır düğünü hayali kuran çiftlerimiz için doğru bir tercih olacak Çınar Kasrı, güler yüzlü ekibi ve huzur verici ambiyansıyla siz değerli konuklarına kapılarını sonuna kadar açıyor. Eğer düğün mekanınız hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak ve Çınar Kasrı düğün fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız, iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Genel Özellikler

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu) 100-150 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi) 100-150 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu) 100-150 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi) 80-100 TL

Davet Alanları: Açık ve kapalı alan

Mekan Özellikleri: Balkon, Çim alan, Yüksek tavan, Şehir dışında, Teras, Kolonsuz salon, Bahçe

Manzara: Bahçe manzaralı, Kır manzaralı

Kapasite

Yemekli Kapasite: 1.000-2.000

Konaklama Kapasitesi: 50 kişiden az

Açık Hava Kapasitesi: 1.000-2.000

Kokteyl Kapasitesi: 1.000-2.000

Kapalı Alan Kapasitesi: 200-300

Otopark Araç Kapasitesi: 500-750

Genel Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor? 23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor? 23:30

Özel menü seçenekleriniz neler? Çocuklara özel, Diyabet, Vegan, Vejetaryen

Mekanın kısıtlamaları neler? Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kına, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

İletişim Yetkili 

Ebru Güngör

Sinem Ünlü

Özellikleri

Video

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Paranın Değeri
Konum
Temizlik

Doğrulanmış İlan

Firma Adı: Çınar Kasrı

Çınar Kasrı

İncek’te 5000 metrekare alana kurulmuş tesisimizin 300 kişilik yemek kapasiteli kapalı alanı, 1500 kişilik açık davet alanı ve 2 adet VİP odası mevcuttur. Özel organizasyonlar, düğün, nişan, şirket yemekleri, lansmanlar, toplantı ve seminerlerde hizmet vermek üzere bina ve bahçe özel olarak projelendirilmiştir. 2 kişiden 1500 kişiye kadar her türlü organizasyonda, organizasyon sahibinin isteklerine göre şekillenerek kişiye özel hizmet verebilecek bir mekan olarak tasarlanmıştır.

ADRES
İncek Bulvarı Ersu Sk. No:6, 06830 Gölbaşı/Ankara

TEL: 0312 460 21 42

İletişim bilgilerini görmek için lütfen acın.

Bildirim Gönder

Hangi yolla iletişime geçilsin?