Oturum Aç

Bahçeli Park Düğün Salonu – Gölbaşı – ANKARA Düğün Salonu

Bahçeli Park Düğün Salonu

Ankara’da hayatınızda yeni bir sayfa açmaya hazırlandığınız bugünlerde düzenleyeceğiniz düğününüze ev sahipliği yapacak şık ve ferah bir mekan mı arıyorsunuz? Cevabınız “Evet” ise sizi Bahçeli Park Düğün Salonu’na bekliyoruz..Gölbaşı Bahçelievler Mah. Bulunan Bahçeli Park Düğün Salonuı ferah ve geniş bir salon ile davetlerinize kapılarını açıyor.

Bu davetlerde yüzünüzde oluşan gülümsemeye tanıklık etmek ve memnuniyetinizi sağlamak bize bu işi neden yaptığımızı tekrardan hatırlatıyor! Aynı zamanda konuklarınızın memnuniyetine de büyük önem verdiğimiz mekanımızda işinde yıllarca tecrübeye sahip, profesyonel ekibimiz ile birlikte gece boyunca yanınızda oluyoruz.
Şehir manzarasına sahip güzel mekanda sizin ve davetlilerinizin unutamayacağı bir güne hazır olun. Kolonsuz yapıya sahip salon görüş ve hareket olarak fazlasıyla rahat bir mekan. Yüksek tavanı ve bahçesiyle birlikte Bahçeli Park Düğün Salonu, organizasyonlarınız için güzel bir seçim.
Beyaz renkte sandalye ve masalar tercih ettiğimiz mekanımızda genellikle yumuşak tonda renkler kullanıyoruz. Mekanımızın tam ortasında bulunan dans pistinde oldukça geniş bir ortamda değerli konuklarınız ile birlikte doyasıya eğlenebilirsiniz. Ayrıca nikah masamız salonumuzda herkes tarafından görülebilen bir konumda yer alıyor.
Organizasyonunuza önem veriyorsanız; ister düğün, ister mezuniyet balosu geniş ve ferah salonumuzda sizleri ağılamaktan onur duyarız. Bahçeli Park Düğün Salonu’nu gözlerinizle görmeniz için mekanımıza davetlisiniz.
Sevdiğiniz kişi ile birlikte mutluluğunuzu değerli konuklarınız ile paylaşacağınız davetinizi Bahçeli Park Düğün Salonuı Gölbaşı’nda hayata geçirmek istiyorsanız yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Genel Özellikler

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu) 5.000-7.500 TL

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi) 5.000-7.500 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu) 30-50 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi) 30-50 TL

Davet Alanları: Açık ve kapalı alan

Mekan Özellikleri: Kolonsuz salon, Bahçe, Yüksek tavan, Şehir merkezinde

Manzara: Şehir manzaralı

Kapasite

Kapasite: 500-750

Otopark Araç Kapasitesi: 50-75

Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor? 23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor? 23:00

Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Doğum günü, Nişan, Baby shower, Kına, Parti, Bayi toplantısı, Kurumsal etkinlikler, Davet ve resepsiyon, Mezuniyet törenleri, Sünnet düğünü

Mekanın kısıtlamaları neler? Havai fişek ve benzeri kullanılamaz, Alkol servisi yok, Evcil hayvan kabul edilmiyor

Nasıl gelinir? Bahçeli Evler Mahallesi Bahçeli Parkı İçi

İletişim Yetkili

Vural Demir

Özellikleri

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Paranın Değeri
Konum
Temizlik

Doğrulanmış İlan

Bahçeli Park Düğün Sarayı, Ankara, Gölbaşı’nda rüya gibi bir düğün yaşatmak için sizleri bekliyor. Eğitimli personeli ve yıllardır süren çalışmaları ile düğün, kına, doğum günü, davetler, açılışlar gibi birçok organizasyonda sizlere hizmet sunuyor. Kusursuz bir organizasyonun garantisini veren Bahçeli Park Düğün Sarayı, detaylarla takılan kişiler için doğru bir seçim. 500 ila 750 davetliyi ağırlama kapasitesine sahip olduğumuz Bahçeli Park Düğün Salonu Gölbaşı/Ankara’da son derece kolay ulaşılabilen bir konumda yer alıyoruz

ADRES
Bahçelievler Mahallesi, 281. Sokak Bahçeli parkı içi, 06830 Gölbaşı/Ankara

TEL: 0312 485 40 41

İletişim bilgilerini görmek için lütfen acın.

Bildirim Gönder

Hangi yolla iletişime geçilsin?