Oturum Aç

Angora & Otantik Düğün Salonu – Etimesgut – ANKARA Düğün Salonu

Angora & Otantik Düğün Salonu

Angora & Otantik Düğün Salonu‘nun kapalı bir mekan olması sizi telaşlandırmasın! Kolonsuz olması ve mekanın havalandırılması için bulunan klimaları sayesinde kendinizi sanki açık bir alanda düğün yapıyormuş gibi hissedeceksiniz! Kış aylarında düzenlenen düğünlerde kullanılan kalorifer sistemleri ile de düğününüz olduğundan daha konforlu bir hale gelecek..
Angora & Otantik Düğün Salonu 750 kişi kapasiteli olup, geniş ve ferah bir alandan oluşuyor. Kolonsuz yapısı ve bembeyaz dekorasyonu ile, misafirlerinize konforlu bir düğün yaşatmayı hedefliyoruz. Düğün gününüz geldiğinde, davetli sayınıza göre, masa ve sandalye düzenini ayarlıyoruz. Ardından, tertemiz masa örtülerini seriyor ve aksesuarlarımızı yerleştiriyoruz. Eğlence boyu hız kesmesin, devam etsin diye de son teknoloji ses ve aydınlatma sistemimizi kuruyoruz.
Organizasyonlarınızın başlangıç anından sonuna kadar görüntüleri HD video kalitesi ile kayıt altına alıyoruz! Etkinlik sonrasında da sizlere görüntülerinizi teslim ediyoruz. Bunun dışında ise dilediğiniz organizasyon firması ile birlikte anlaşma imkanını sizlere sunmaktan onur duyuyoruz! Sizin için yapamayacağımız hiçbir şey yok..
Angora & Otantik Düğün Salonu Ankara ailesi olarak, siz değerli çiftlerimize sağladığımız imkanlar bu şekilde. Heyecanınızı paylaşmak ve en güzel hislerinize ortak olmak için, sabırsızlıkla bekliyoruz. Siz de karanızı verdiyseniz ve bu değerli gününüze, ev sahipliği yapmamızı isterseniz, sizi ağırlamaktan mutluluk duyarız. Bizimle iletişime geçmek için, sizleri en kısa süre içerisinde Etimesgut’ta bulunan Angora & Otantik Düğün Salonu’muza bekliyoruz..

Genel Özellikler

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu) 3.000-5.000 TL

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi) 3.000-5.000 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu) 30-50 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi) 30-50 TL

Davet Alanları: Sadece kapalı alan

Mekan Özellikleri: Kolonsuz salon, Yüksek tavan

Manzara:  Şehir manzaralı

Kapasite

Kapasite: 500-750

Otopark Araç Kapasitesi:  250-500

Genel Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor?  23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?  23:30

Özel menü seçenekleriniz neler?  Vejetaryen, Diyabet

Mekanın kısıtlamaları neler?  Alkol servisi yok, Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Nişan, Doğum günü, Açılışlar, Baby shower, Kına, Parti, Bayi toplantısı, Kurumsal etkinlikler, Sünnet düğünü, Mezuniyet törenleri, Davet ve resepsiyon

İletişim Yetkili

Selahattin Yalman

Özellikleri

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Paranın Değeri
Konum
Temizlik

Doğrulanmış İlan

Sevdiğiniz kişiyle hayatınızı birleştirmeye karar verdiniz ve düğün için gerekli hazırlıklara başladınız. Konseptinizi salon düğünü olarak belirlediniz ve bunun için uygun bir mekan mı arıyorsunuz? Tam da bu noktada size muhteşem bir mekan önerimiz var: Angora Düğün Salonu Etimesgut! Tesisimizde siz değerli çiftlerimiz için, kusursuz hizmetler veriyoruz. En güzel gününüze ev sahipliği yapmaktan ve sizi burada ağırlamaktan mutluluk duyarız. Ankara’nın en lüks düğün salonlarından biri olan Angora Düğün Salonu’na gelin, düğününüzü en ince ayrıntısına kadar planlayalım..

ADRES
Oğuzlar, Hukukçular Plaza, 1602. Cd D:No:1, 06796 Etimesgut/Ankara

TEL: 0312 261 36 63

İletişim bilgilerini görmek için lütfen acın.

Bildirim Gönder

Hangi yolla iletişime geçilsin?